2P-B116XTN02.3-HW3A
Login for pricing
In Stock:
29 available
11.6 1366x768 HD Matte Top/Bottom Fix Screen - replaces B116XTN02.3-HW3A
Category: Laptop Spare Parts
| Type | Display |
|---|---|
| SKU | 2P-B116XTN02.3-HW3A |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Connector type | BRHS |
| Type | Display |
| Connector(s) | BRHS |
| LED backlight | Yes |
| Display type | LCD |
| Touchscreen | No |
| 3D | No |
| Glossy display | Yes |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| HD type | HD |
| Display diagonal | 29.5 cm (11.6") |
| Display | |
| LED backlight | Yes |
| Display type | LCD |
| Touchscreen | No |
| 3D | No |
| Glossy display | Yes |
| HD type | HD |
| Weight & dimensions | |
| Width | 175 mm |
| Depth | 270 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 188 g |
| Packaging data | |
| Package width | 268 mm |
| Package depth | 431 mm |
| Package height | 68 mm |