2-Power 2P-18010-11622300 laptop spare part Display
SKU
2P-18010-11622300
Login for pricing
In Stock:
29 available
11.6 1366x768 HD Matte Top/Bottom Fix Screen - replaces 18010-11622300
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | 2P-18010-11622300 |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Display |
| Connector(s) | BRHS |
| Display type | LED |
| Glossy display | No |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| HD type | HD |
| Display diagonal | 29.5 cm (11.6") |
| Display | |
| Display type | LED |
| Glossy display | No |
| HD type | HD |
| Weight & dimensions | |
| Width | 175 mm |
| Depth | 270 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 188 g |
| Packaging data | |
| Package width | 268 mm |
| Package depth | 431 mm |
| Package height | 68 mm |