2-Power 2P-B173HAN04.4 1A laptop spare part
SKU
2P-B173HAN04.4 1A
Login for pricing
In Stock: 11 available
17.3 1920x1080 FHD LED 40 Pin IPS Matte Screen - replaces B173HAN04.4 1A
More Information
SKU 2P-B173HAN04.4 1A
Manufacturer 2-Power
Availability In Stock
Features
Connector(s)BRHS
Display typeLED
Display resolution1920 x 1080 pixels
Display diagonal43.9 cm (17.3")
Display
Display typeLED
Weight & dimensions
Width225 mm
Depth390 mm
Height3 mm
Weight489 g
Packaging data
Package width245 mm
Package depth410 mm
Package height25 mm