2-Power 2P-LP173WFG (SP)(B3) laptop spare part
SKU
2P-LP173WFG (SP)(B3)
Login for pricing
In Stock:
11 available
17.3 1920x1080 FHD LED 40 Pin IPS Matte Screen - replaces LP173WFG (SP)(B3)
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | 2P-LP173WFG (SP)(B3) |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Connector(s) | BRHS |
| Display type | LED |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 43.9 cm (17.3") |
| Display | |
| Display type | LED |
| Weight & dimensions | |
| Width | 225 mm |
| Depth | 390 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 489 g |
| Packaging data | |
| Package width | 245 mm |
| Package depth | 410 mm |
| Package height | 25 mm |