2-Power 2P-N133HCE-EN2 C1 laptop spare part
SKU
2P-N133HCE-EN2 C1
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
13.3 FHD 1920x1080 IPS 300nits Screen - replaces N133HCE-EN2 C1
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | 2P-N133HCE-EN2 C1 |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | Out of Stock |
| Display | |
|---|---|
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 33.8 cm (13.3") |
| Backlight type | W-LED |
| Weight & dimensions | |
| Width | 187 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 204 g |
| Packaging data | |
| Package width | 245 mm |
| Package depth | 410 mm |
| Package height | 25 mm |
| Features | |