We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power ALT270527B laptop spare part Display
SKU
ALT270527B
Category: Laptop Spare Parts
| Type | Display |
|---|---|
| SKU | ALT270527B |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | Out of Stock |
Unknown
| Features | |
|---|---|
| Connector type | 30-pin |
| Type | Display |
| Product colour | Metallic, White |
| LED backlight | Yes |
| Display type | IPS |
| Touchscreen | No |
| 3D | No |
| Glossy display | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display | |
| LED backlight | Yes |
| Display type | IPS |
| Touchscreen | No |
| 3D | No |
| Glossy display | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 315 mm |
| Depth | 200 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 271 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |