We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power ALT274030B laptop spare part Display
SKU
ALT274030B
- LCD panel size: 14.00
- Touch screen: true
- Panel data pins: 40
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | ALT274030B |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
Unknown
| Features | |
|---|---|
| Type | Display |
| Brand compatibility | 2-Power |
| Display type | LCD |
| Touchscreen | Yes |
| 3D | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display | |
| Display type | LCD |
| Touchscreen | Yes |
| 3D | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Weight & dimensions | |
| Width | 315 mm |
| Depth | 187 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 296 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Other features | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Warranty period | 1 year(s) |