We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power ALT274509B notebook spare part Display
SKU
ALT274509B
Category: Laptop Spare Parts
| Type | Display |
|---|---|
| SKU | ALT274509B |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
Unknown
| Features | |
|---|---|
| Connector location | Bottom right |
| Type | Display |
| Product colour | Black, Metallic |
| LED backlight | Yes |
| Display type | IPS |
| Touchscreen | No |
| 3D | No |
| Glossy display | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 33.8 cm (13.3") |
| Display | |
| LED backlight | Yes |
| Display type | IPS |
| Touchscreen | No |
| 3D | No |
| Glossy display | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 33.8 cm (13.3") |
| Backlight type | W-LED |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Depth | 176 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 198 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |