2-Power ALT281765B laptop spare part Display
SKU
ALT281765B
- Panel coating: Matte
- Display resolution: 1920 x 1080
- Panel lamp: WLED
- LCD panel size: 13.30
- Display colours: 16.7M, 72% NTSC
- Display Technology: IPS
- Panel data pins: 30
Category: Laptop Spare Parts
| SKU | ALT281765B |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
Unknown
| Features | |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Type | Display |
| Display type | IPS |
| Touchscreen | No |
| 3D | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 33.8 cm (13.3") |
| Display | |
| Display type | IPS |
| Touchscreen | No |
| 3D | No |
| HD type | Full HD |
| Weight & dimensions | |
| Width | 300 mm |
| Depth | 176 mm |
| Height | 5 mm |