We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power ALT41690A notebook spare part Display
SKU
ALT41690A
Category: Laptop Spare Parts
| Type | Display |
|---|---|
| SKU | ALT41690A |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
Unknown
| Features | |
|---|---|
| Connector location | Bottom right |
| Connector type | 40-pin |
| Type | Display |
| Product colour | Black, Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 315 mm |
| Depth | 187 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 296 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |