We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC W0N-0044 UPS accessory
SKU
W0N-0044
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
APC W0N-0044, Black, Silver, 305 mm, 457 mm, 127 mm, 2.5 kg, 1 pc(s)
Category: UPS Accessories
| SKU | W0N-0044 |
|---|---|
| EAN | 0731304250401 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
APC W0N-0044. Product colour: Black, Silver. Width: 305 mm, Depth: 457 mm, Height: 127 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black, Silver |
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 305 mm |
| Depth | 457 mm |
| Height | 127 mm |
| Weight | 2.5 kg |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Display | |
| Built-in display | No |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |