We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI 4C Battery ZBOOK STUDIO G3 G4 OEM: 808450-002 ZO04XL
SKU
808450-002-BTI
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
4C Battery ZBOOK STUDIO G3 G4 OEM: 808450-002 ZO04XL
Category: Industrial Rechargeable Batteries
| Brand compatibility | HP |
|---|---|
| Type | Battery |
| SKU | 808450-002-BTI |
| EAN | 5059902004307 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Battery capacity | 4210 mAh |
| Battery voltage | 15.2 V |
| Battery capacity | 64 Wh |
| Number of battery cells | 4 |
| Product colour | Black |
| Compatible products | G4 Studio |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery | |
| Brand compatibility | HP |
| Battery capacity | 4210 mAh |
| Battery voltage | 15.2 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery capacity | 64 Wh |
| Number of battery cells | 4 |
| Product colour | Black |
| Compatible products | G4 Studio |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |