We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI HSTNN-CS8C compatible 64Wh 4-cell battery for ZBOOK STUDIO G3 G4
SKU
HSTNN-CS8C-BTI
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HSTNN-CS8C compatible 64Wh 4-cell battery for ZBOOK STUDIO G3 G4
Category: Industrial Rechargeable Batteries
| SKU | HSTNN-CS8C-BTI |
|---|---|
| EAN | 5059902156303 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Battery capacity | 4210 mAh |
| Battery voltage | 15.2 V |
| Battery capacity | 64 Wh |
| Number of battery cells | 4 |
| Product colour | Black |
| Compatible products | G4 Studio |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery | |
| Brand compatibility | HP |
| Battery capacity | 4210 mAh |
| Battery voltage | 15.2 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery capacity | 64 Wh |
| Number of battery cells | 4 |
| Product colour | Black |
| Compatible products | G4 Studio |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Packaging content | |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |