We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Eaton CBLATSIN16X2 UPS accessory
SKU
CBLATSIN16X2
Category: UPS Accessories
| Product type | Cable |
|---|---|
| SKU | CBLATSIN16X2 |
| EAN | 3553340662324 |
| Manufacturer | Eaton |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Product colour | Black |
| Certification | VD Directive RoHS Directive WEEE Directive Packaging Directive |
| Certificates | |
|---|---|
| Certification | VD Directive RoHS Directive WEEE Directive Packaging Directive |
| Weight & dimensions | |
| Width | 60 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 40 g |