We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP ZBook 200W Slim Smart 4.5mm AC Adapter
SKU
491C7AA
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 491C7AA |
| EAN | 0196068413408 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Out of Stock |
Add an additional adapter and always have one available in the office or at home.
| Features | |
|---|---|
| Output power | 200 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 200 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 526 g |
| Width | 152 mm |
| Depth | 72 mm |
| Height | 23 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 161 mm |
| Package depth | 223 mm |
| Package height | 51.5 mm |
| Package weight | 770 g |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |