We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Origin Storage DELL AC Adapter 130W 19.5V 3
SKU
7MP1P
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
DELL AC Adapter 130W 19.5V 3 power adapter/inverter
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 7MP1P |
|---|---|
| EAN | 5059902033635 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Origin Storage DELL AC Adapter 130W 19.5V 3 power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 130 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 130 W |
| Output voltage | 20 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |