We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra PWR-BGA24V90W0WW power supply unit 90 W Black
SKU
PWR-BGA24V90W0WW
Category: Power Supply Units
| SKU | PWR-BGA24V90W0WW |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
PWR-BGA24V90W0WW
| Design | |
|---|---|
| Certification | IP67 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Total power | 90 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Performance | |
| Certification | IP67 |
| Compatible products | Zebra FXR90 |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Certificates | |
| Certification | IP67 |
| Other features | |
| Output voltage note | 24 |
| Maximum current | 3.75 A |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Zebra PWR-BGA24V90W0WW power supply un...
Login for pricing
|
New
Lenovo 7N67A00882 power supply unit 55...
Login for pricing
|
Bestseller
ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum pow...
Login for pricing
|
Popular
ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum powe...
Login for pricing
|
Lenovo 4P57A72666 power supply unit 11...
Login for pricing
|
Hot Product
ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum Whit...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR-BGA24V90W0WW
|
7N67A00882
|
90YE00N1-B0NA00
|
90YE00N3-B0NA00
|
4P57A72666
|
90YE00N2-B0NA00
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Lenovo
|
ASUS
|
ASUS
|
Lenovo
|
ASUS
|
| Purpose |
N/A
|
server
|
PC
|
PC
|
server
|
PC
|
| Power supply unit (PSU) form factor |
N/A
|
N/A
|
SFX-L
|
SFX-L
|
N/A
|
SFX-L
|





