Zebra PWR-BGA24V90W0WW power supply unit 90 W Black
SKU
PWR-BGA24V90W0WW
Login for pricing
In Stock: 1 available
90W, 24V, 3.75A
More Information
SKU PWR-BGA24V90W0WW
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
PWR-BGA24V90W0WW
Design
CertificationIP67
Product colourBlack
Power
Total power90 W
AC input voltage100 - 240 V
Performance
CertificationIP67
Compatible productsZebra FXR90
Operational conditions
Operating temperature (T-T)-40 - 65 °C
Certificates
Other features
Output voltage note24
Maximum current3.75 A
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra PWR-BGA24V90W0WW power supply unit 90 W Black Zebra PWR-BGA24V90W0WW power supply un... Login for pricing